Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Siłownia Częstochowa

Siłownia Fitland jest czymś więcej niż siłownia.

Jest wszystkim tym, czego nie ma w innych klubach.

To eventy, wykłady trenerów, oraz grupowe zajęcia na siłowni. fitLAND jest miejscem gdzie można nawiązać nowe znajomości i w przyjemnej atmosferze spędzić czas, jednocześnie zadbać o swoją kondycję fizyczną. Znajdujemy się w samym centrum Częstochowy.

Zajmujemy dwa piętra Pasażu. Przychodząc do nas zapominasz o otaczającym Cię mieście. Cennki siłownia częstochowa. To niezwykłe miejsce powstało z myślą o osobach, które w natłoku codziennych obowiązków mają coraz mniej czasu dla siebie.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce gdzie połaczymy sferę fizyczności ze sferą duchową. W tym unikalnym miejscu łączącym Fitness i Spa, przy udziale najwyższej klasy specjalistów poznamy Twoje potrzeby, ustalimy indywidualny program zabiegów. Dzięki nowoczesnym i profesjonalnym metodom sprawimy, że Twoje ciało będzie idealne, a umysł zrelaksowany. 

tel. 34 324-34-06

1 2 3

 

fabrykasiły

 

 

Jestem Fit